14.kolo I.B třída Radotín B - Lochkov

balon1.jpgKe druhému zápasu jarní sezóny jsme zajížděli do Radotína, kde bývá vždy vyhecovaná atmosféra a nejinak tomu bylo i tentokrát. Před zápasem jsme se potýkali se složením sestavy, ale nakonec jsme postavili do zápasu konkurence schopnou sestavu. Domácí nás v úvodu zatlačili a nám se dařilo odolávat a hrozit z rychlých brejků. Bohužel jsme ani jeden z nich nedokázali přetavit ve vedoucí branku. Několik minut pře poločasem zahrál evidentně rukou obránce Radotína, ale jediný kdo to neviděl, byl rozhodčí. Do kabin se odcházelo o poločasové přestávce za stavu 0:0. V úvodu druhé půle nás Radotín opět zatlačil a podařilo se mu se štěstím po teči Jirky Jaroše vstřelit branku. Zhruba v 70.minutě rozhodčí podivně vyloučil domácího obránce a nám nabídl výhodu jednoho muže v poli. Radotín jsme sevřeli, ale nedařilo se vypracovat si nějakou šanci. Do velké šance se nakonec dostal Pivarník, kterého podrazil ve vápně domácí gólman, ale ani tentokrát rozhodčí nic nepískal. V závěrečných sekundách se dostal do velké šance i střídající Mirek Kocourek ale míč do branky nedostal a zápas jsme prohráli.