16.kolo I.B třída Zličín B - Lochkov

balon.jpgNedělní odpoledne nás nasměrovalo na Zličín, kde jsme se utkali s rezervou místního divizního celku. Před zápasem jsme se potýkali s početnou marodkou, ale nakonec se nám podařil postavit konkurence schopný tým. Domácí nenechali nic náhodně a poslali do zápasu kompletní lavičku A-týmu, a bylo to znát.

Nedělní odpoledne nás nasměrovalo na Zličín, kde jsme se utkali s rezervou místního divizního celku. Před zápasem jsme se potýkali s početnou marodkou, ale nakonec se nám podařil postavit konkurence schopný tým. Domácí nenechali nic náhodně a poslali do zápasu kompletní lavičku A-týmu, a bylo to znát. My jsme se ale nezalekli a vypracovali si několik slibných šancí. Bohužel jsme se znovu nedokázali prosadit a soupeř nás potrestal. Honza Nováček špatně vykopl míč, Milan Kovačík nedokázal reagovat a Zličín šel do vedení 1:0. Těsně před poločasem neunesl tvrdý souboj obránce domácích a musel předčasně pod sprchy. Ve druhém poločase jsme bohužel opět smolně inkasovali a přišli o zraněného Jirku Jaroše, kterého střídal polo-zraněný Mirek Vrba. I tak jsme si dokázali vynutit tlak na domácí branku. Vrcholem našeho snažení byla krásna hlavička Michala Drahoty a snížení na 1:2. V té době už Zličín vystřídal a hned to bylo znát. Do konce zápasu jsme se snažili dotlačit míč do branky domácích, ale naše snaha byla marná. Rozhodčí zápas ukončil v čase 90:00, i když domácí využili možnosti 5 střídání. Asi si nechtěl dělat problémy.