Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko je na čele tabulky, porazilo ČZU Praha 3:1

Na nedělní odpoledne 7.10. nám byl přisouzeno ČZU ..nic zvláštního před sezónou, ale jelikož po 4 kolech to byl vedle nás jediný stoprocentní mančaft, celotýdenní práce po Střešovicích (11:0 :)) směřovala právě k tomuto utkání. Problém nastal už v úterý, když nám hlavní trenér Tomáš Novák oznámil, že je nemocný a bohužel s námi v neděli nebude. Lochkov začal oproti předešlým zápasům opatrněji a nechal hrát ČZU, až když Honza Vokřínek z prázdné brány vykopl jasný gól, začali jsme trošku běhat. Odměnou nám byla série rohových kopů, ze kterých jsme, ale neudeřili. To se nám povedlo až zhruba v 15. minutě , kdy se k údivu všech zúčastněných trefil levačkou Venca Jirka 1-0.. ČZU v tu ránu bylo jak opařené a Lochkov pomalu přebíral iniciativu. Druhou branku jsme přidali zhruba v 25. minutě a postaral se o ní nestárnoucí Mirek Vrba... - ano pro změnu z přímáku - 2-0 . Komplikace nastala zhruba v 30.minutě, kdy hlavní rozhodčí poskytnul domácím výhodu penalty ! Jestli je, ale Mirek Vrba  nestárnoucí , tak ovšem Míra Kocourek v bráně je nesmrtelný !! Kapitán domácích si na našem gólmanovi vylámal zuby, a i když svoji ránu uklízel po zemi k tyči , hbitej Mirek se nenechal nachytat a dodal týmu ještě větší sebevědomí !! Především teda Jirkovi Jarošovi, který zhruba ve 40.minutě napřáhl svoji jedovatou levačku a zvýšil na komfortních 3-0 !!! V šatně jsme si s klukama akorát připomněli Aritmu z minulé sezony a šli na druhou půli. Jak už jsem napsal , Lochkov doslova spálil, co mohl a ČZU zhruba v 70. minutě snížilo na 1-3. Nutno dodat, že jsme měli i pořádnou kliku. Dvě břevna, chycená penalta.. Štěstíčko se za nás tentokrát postavilo. Lochkov dovedl prozatimní zápas sezóny do vítězného konce, ale moc času na oslavy není, už v sobotu nás čeká nebezpečná Zbraslav "B" od 16-00 na domácí půdě !! Důkaz , že celý Lochkov žije fotbalem a chce jít za postupem se vším všudy nám předvedli i nejvěrnější fanoušci , kteří v rekordním počtu vyrazili na venkovní zápas a hnali svůj tým ke třem bodům ! Takže obrovský dík za celý mančaft ! Sympatického gesta jsme se dočkali i od bývalého trenéra Ládi Kácovského a je vidět že na "svůj" tým nezanevřel a taky přijel podpořit Lochkov přímo do Suchdola !! Takže popáté v řadě " NA 3 BODY !! "

Sestava :
Kocourek - Vokřínek, Lencsés, Kotouč (Vrba) ,  Šarboch – Matetić (Kovačík), Geryk, Minařík, Jaroš - Pivarník, Jirka(Dvořák)
Branky: Jirka, Vrba, Jaroš
Výsledky ostatních zápasů ve skupině:
Gordic Kačerov – Sokol Nebušice B 2:0, Sokol Lipence B – SK Modřany B 1:2, AFK Slivenec B – FK Řeporyje B, PSK Olymp – Sokol Řepy B 1:1, SK Střešovice C – SK Zbraslav B 5:2