Áčko poprvé v sezóně ztratilo body

zbraslav.gifPo ČZU nás doma čekala nepříjemná Zbraslav "B" , se kterou jsme minulý rok v B třídě hráli dva vyhecované zápasy a  tento třetí opět nezklamal. Zápas plný obratů, emocí, nervů a bohužel i zranění skončil 4:4..Lochkov evidentně uvolněný po výhře na ČZU začal proti Zbraslavi velice ospale a po naší chybě jsme prohrávali v 15. minutě 0-1..Zhruba ve 30.minutě si na půlce vzal míč Mirek Vrba, a když udělal kličku protihráči v tu chvíli přilétl na sáňkách jiný zbraslavák a sestřelil Mirka tak, že putoval do Motola .Bez žádného zájmu hrát balon, a skluz na koleno( !!! ) .. nejen pro mě jasná červená, ovšem rozhodčí tasil pouze žlutou. Lochkov se od té chvíle šel bít za svého kapitána a do půle ještě díky trefám Tomáše Geryka z přímáku, a Venci Jirky otočil zápas ve svůj prospěch. Půle 2-1 .. O pauze se Lochkov potřeboval uklidnit, dohrát zápas v klidu a popřípadě přidat nějaký gól. Jenže v 60.minutě už jsme opět prohrávali 3-2. Zhruba v 80.minutě po faulu na Reného Pivarníka, zahrával penaltu Tomáš Geryk a vyrovnal ! Hlavní rozhodčí naznačil že bude nastavovat 4 minuty !! Lochkov šel za vítězstvím a v 91.minutě Pepa Suchánek kolenem uklidil na 4-3 !!! Všichni už si mysleli, že Lochkov tento nervózní zápas dovede do vítězného konce. Ale v 96. minutě jsme faulovali na půlce a gólman z půlky překonal našeho gólmana a po závaru Zbraslav vyrovnala na 4-4 !! Remíza nakonec asi zasloužená, protože Zbraslav předvedla několik pěkných akcí, například při jejím třetím gólu, ale svými nevybíravými zákroky trochu připomínali Klánovice , které taky své zápasy proti nám přijely akorát tak "odkopat" .. Každopádně konec 4-4 , zraněný kapitán a další kolo Lipence venku kde se jen tak nevyhrává !