Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko přehrálo Řeporyje B, zvítězilo 9:1

reporyje.gifPo delší době si Lochkov opět otevřel doma střelnici a poslední Řeporyje "B" přehrál 9:1,především díky druhé půli !!

Řeporyje se začaly scházet zhruba 20 minut před začátkem zápasu a v 11. minutě toho využil parádní ranou z 25 metrů Tomáš Geryk, křižná střela na zadní tyč, po které se gólman mohl pouze podívat... 1-0 ! V 17. minutě přidal pro nás druhou uklidňující branku Vladislav Matetić, když na zadní tyči doklepával propadlý centr ... 2-0 !! Zničehonic najednou zahrozili hosté a svým důrazem snížili na 2-1, a tak skončil i první poločas .. Těžko říct co se dělo v šatnách, ale Lochkov začal sázet jednu branku za druhou a ve 49. minutě to bylo už 4-1 a soupeř rezignoval.. Obě branky vstřelil René Pivarník a na hřišti už bylo jen jedno mužstvo. Pátou branku přidal z penalty, kdo jiný, než Gerinho, ovšem po fenomenální akci Štěpána Minaříka, který si nejdříve prohodil balon mezi 2 obránci, vyhnul se třetímu a čtvrtý ho musel srazit k zemi.. Hlavní rozhodčí Martin Bužo neváhal (překvapivě) a ukázal na puntík 5-1 - 57.minuta ! V 65.minutě přišel na hřiště Pepa Suchánek místo Honzy Golla, který celý zápas poctivě odmakal a především jeho pokrytí balónu, kde na Honzu bylo asi 11 faulu, nám v určitých situacích hodně pomáhalo :)) Pepík přišel na plac s podobným úkolem a ihned svým důrazem a silou zaměstnával uvadající obranu.. Na 6-1 zvyšoval opět slovenský expres z Košic a završil tím svůj třetí hattrick v sezóně a taky se tímto gólem dostal do čela tabulky střelců celé II.třídy ;)) Na 7-1 se opět předvedl ve velkém stylu předstoper Štěpán, obešel dva obránce, položil si gólmana a levačkou zasunul už do prázdné klece.. 8-1 a čtvrtý gól Pivarníka už není potřeba rozebírat, spíše to, že v 85.minutě musel střídat kvůli zranění a uvidíme, jak to bude v posledním kole.. No a pokud na Olympu jsme zažili gól Honzy Vokřínka, tak včera jsme zažili další raritu...Už to, že Vokřajs kopal standartku bylo dost nezvyklý, ale způsob jakým se do centru položil obrozený střelec Milan Kovačík , byl parádní.. Milan v sezoně potřetí trefil bránu a podruhé z toho byl gól, ale ovšem luxusní :))) 9-1 Je potřeba za sobotní výkon vyzdvihnout bezpochyby Štěpána Minaříka, který jako defenzivní hráč zamezil několika akcím a nebezpečným přihrávkám a jako nadstavbu přidal i gól, penaltu a spoustu dalších kolmic a centrů !! ..
Lochkov zůstane první a poslední podzimní kolo nás čeká velmi očekáváné derby se Slivencem na jejich půdě.. Ihned po zápase následuje rozlučka, takže nás určitě přijďte v sobotu ve 13-30 podpořit a o zábavu nebude nouze :))

Sestava: Hozman - Vecko, Vokřínek, Minařík, Dvořák - Matetić, Kovačík, Geryk, Jaroš - Pivarník (85.Kotouč), Goll (65.Suchánek)