Áčko remizovalo doma s Aritmou 3:3

aritma.gif

V mistrovském utkání 22.kola jsme nastoupili proti silnému celku z Vokovic. Aritmě se na jaře velice daří, vyhrála 4 zápasy v řadě, chtěli uspět i v Lochkově. My naopak potřebujeme každý bod k jistotě záchrany. Více uvnitř článku.

Lochkov remizoval doma s Aritmou 3:3

aritma.gifV dalším zápase jsme nastoupili proti silnému celku z Vokovic. Hostům se na jaře velice daří, a po sérii 4 vítězství v řadě, chtěli uspět i v Lochkově. My naopak potřebujeme každý bod k jistotě záchrany. Do utkání jsme nastoupili opět zcela v jiném složení, hlavně obrana byla úplně jiná než v posledním zápase se Zbraslaví. Od začátku se hrál otevřený fotbal, kde jedna šance střídala druhou. Hosté byli aktivnější a vytvářeli si více příležitostí ke střelbě. Lochkov hrozil hlavné z protiútoků. Ve 20. min se do jednoho z nich dostal Venca Jirka, který přesně našel Honzu Golla a ten poslal Lochkov do vedení 1:0.  Aritma přidala na tempu a po přesné ráně za velkým vápnem brzy vyrovnala na 1:1. Hra byla jak na houpačce. Lochkov se dostal opět do vedení po úniku Václava Jirky, ale Aritma stejnou střelou opět srovnala na 2:2. Ve 40.min. se opět Lochkov, znovu po akci Václava Jirky dostal do vedení 3:2. Ve druhé půli nás Aritma přitlačila a měla několik slibných šancí. Z jedné z nich po zmatku před naší brankou srovnala na 3:3. Zápas byl čím dál více nervóznější, to odnesl hráč Aritmy za úder na Tomáše Geryka červenou kartou. Bohužel převahu v poli jsme nedokázali využít i když hlavně Venca Jirka měl více než dost příležitostí. Zajímavostí je, že stejným výsledkem skončil zápas s Aritmou i na podzim.

Sestava:
Zamazal – Rotsčidl, Drahota, Zdražil, Kotouč(20.Dvořák, 60.Havel) – Goll, Geryk, Kovačík, Jaroš – Jirka, Suchánek

Branky: 2x Jirka, 1x Goll