Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko v dohrávce 8.kola porazilo Nebušice B 1:0

balon1.jpgNezvykle ve středu jsme odehráli mistrovské utkání proti Nebušicím "B". Šlo o dohrávku 8.kola, kterou jsme hráli v motorletském, větrném azylu od 19-00.. Nebušice přijeli očividně posílené, s tím jsme ale počítali, že si bude pár kluků z áčka chtít zatrénovat, protože jestli tohle byl "B" tým, tak by nebyl 10. v II.třídě :)) První půli jsme hráli proti větru a i když se to někomu může zdát jako výmluva, tak bylo hodně důležitý, že jsme první půli dokázali neinkasovat. Po zemi jsme sice byli kvalitnější, ale když po každé akci výkop "hostů" letěl až k vápnu Ludi, tak jsme se hodně jednoduše dostali pod tlak. Nebušice hrozili tímto způsobem a pak taky ze standartek..Luďa se asi s někým vsadil, že vybíhat prostě nebude a o to bylo těžší ubránit veškeré standartky..Ale povedlo se a jelikož v naší největší šanci trefil Tomáš Geryk pouze břevno ( z přímáku) ,tak se do šaten šlo za stavu 0-0 .. Druhá půle začala opatrně na obě strany a v dresu Nebušic začal, čím dal víc vynikat hráč s číslem 9..Za prvé dával našim obráncům zabrat svojí rychlostí a za druhé svým důrazem, což nepřehlédnul ani Jirka Vecko a po pár vzájemných potyčkách, skluzech na koleno, fackách a slovního provokování si oba prohlídli žlutou kartu. I když našim trenérům rozhodčí radil ať 5 vyndáme :))) Naštěstí se Vecoun uklidnil a zhruba v 65. minutě napřáhnul z půlky a střela spadla na břevno. Půl Lochkova už slavilo předčasně gól. Slavit jsme mohli až 8 minut po tom, sílící tlak Lochkova vyústil ve vedoucí branku, kterou po rohu a závaru před brankou doklepl René Pivarník a vstřelil svoji jubilejní 10. branku v sezoně - 1:0 73.minuta. Zdálo se jakoby Nebušicím došly síly a jediným vážným nebezpečím byl akorát utočník č.9, po jeho průnicích jsme museli ubránit několik standartek a trestňáků a k ničemu vážnějšímu jsme hosty nepustili a do konce zápasu si vedení pohlídali.. Jedno z nejtěžších utkání sezony jsme vyhráli 1:0 především díky vůli a bojovnosti.. A zaslouženě jsme se udrželi v čele i po 9.kole..Jsou před námi dvě poslední kola podzimu, máme doma Řeporyje (sobota 14:00) a venku Slivenec (17.11. 13:30).

Sestava: Hozman - Vecko, Vokřínek, Minařík, Dvořák – Matetić, Kovačík, Geryk, Jaroš - Goll(87.Drahota), Pivarník