Áčko vyhrálo na Kopanině 3:2

kopanina.gifPřední Kopanina "B"- staronový soupeř lochkovských hráčů, jehož A tým hrává v horní části Přeboru ( letos spadl z Divize) , měl po dvou kolech druhý nejlepší útok, a když jsme nastupovali na rozběhán, hned jsme tušili proč - nejmenší hráč, krajní bek 185 cm..

Taktika Kopaniny byla znatelná hned od úvodních minut - dlouhé balony do lajn a odtud ostré centry na 2 metrové útočníky. Ale něž se domácí stihli k nějakému tlaku dostat, a potvrdit tak svoji ofenzivní sílu, prohrávali po našem rychlém brejku po dvou minutách 0:1. Lochkov nechtěl zalézt a bránit výsledek, nicméně domácí svojí kvalitu prokazovali a chvílema nás na vlastní půlce zamykali. Kdyby Venca Jirka proměnil v 15. minutě samostatný nájezd, mohlo být ještě veseleji, ale nedal a přišel trest, po zbytečném faulu u lajny, zahrávali domácí standartku , kterou si smolně do vlastní sítě protečoval Vojta Zdražil - 21.minuta 1:1. Do půle už se skóre nezměnilo, i když Lochkov měl určitě dvě dobré šance. Do druhé půle jsme šli s tím, že na Kopanině neprohrajeme , protože jsme byli lepším týmem, jenže když jsme nevyužili další dva brejky, v 60. minutě utekl po pravé straně domácí hráč a Vokřajse propálil - 2:1 . Asi nejdůležitější událost zápasu se udála v 63. minutě, Tomáš Geryk si za vápnem zpracoval balon, rozeběhl se rovnou mezi beky do vápna, kde ho druhý z beků jasně sestřelil - žlutá karta - penalta - Geryk - 2:2 .. Lochkov ucítil, že ze zápasu může získat i víc jak 1 bod, protože obrana domácích byla hodně zranitelná a to se naplnilo v 75.minutě, po dalším rychlém brejku na tři přihrávky přes celé hřiště, se Lochkov podruhé v zápase ujal vedení - 2:3. Posledních 15 minut nám připadalo jak 45, Kopanina na svém krátkém hřišti využívala dlouhých nakopávaných balon, což znamenalo nebezpečí i při výkopu gólmana, který bez problémů dokopl až na naše malé vápno. Naše obrana i s výškovou nevýhodou ubránila veškeré nákopy, standartky i průniky spolehlivě a Lochkov se tak radoval z docela překvapivého vítězství 3:2 !!!

Sestava : Vokřínek - Kotouč, Lencsés, Zdražil, Kovačík - Šarboch, Geryk, Pivarník, Jaroš - Goll, Jirka