Muži : Lochkov - Lipence B 1:0

V šestém kole do Lochkova přijel soupeř z Lipenců. Podle postavení v tabulce se dalo předpokládat, že bude domácímu celku silným protivníkem. Trenér Záhorský zaexperimentoval ze sestavou a šlo se do zápasu. V úvodu byli nebezpečnější hosté ale domácí odolali úvodnímu náporu a sami se odhodlali k několika pěkným akcím. Ani jeden z celků se v první půli neprosadil. Do druhé půle nasadil Lochkov útočnou dvojici Šmíd Vokřínek a hra Lochkova začala mít fotbalové parametry. Bohužel při jedné z akcí si hostující brankář rozbil hlavo o tyč a musela ho odvést záchranka. Nucená pauza Lochkovský tlak zastavila a to nebylo ještě vše. O chvilku později se do vápna řítil Venca Šmíd smolně se zranil, ale stačil přihrát Vokřínkovi, který byl nevybíravě složen. Píšťalka zůstala němá, ale Lochkov v jedné chvíli přišel o své dva hráče. Na plac musel Mirek Vrba a po něm i Ondra Hasák. Když se zdálo že zápas bude bez výtěže dostal Mirek Vrba krásnou přihrávku a sám před gólmanem se nemýlil. Domácí už vedení udrželi a slavili zaslouženou výhru.

Sestava : Nováček - Goll - Drahota - Drastich - Černý - Karel - Plešmíd - Minařík - Hustopecký - Pokorný(Vokřínek)(Hasák) - Kocourek(Šmíd)(Vrba)

Branky: Vrba