Muži : Lochkov - Modřany 2:3

Druhé vystoupení na lochkovské půdě mělo hodně podobný průběh jako první domácí představení. Bohužel sobotní zápas měl na rozdíl od prvního zápasu s Řeporyjemi hořký konec. Soupeř z Modřan čekal co předvedeme, a když poznal, že dnes nám do brány nic nechce spadnou zkusili vystrčit růžky. Úvod zápasu se nám herně vydařil náramně, jenže jsme nedokázali přetavit dobrou hru v branky. Třikrát šel sám na brankáře střelec minulého kola Pepa Suchánek a ani jednou na brankáře nevyzrál. Stejně tak si vedli i další hráči v šancích. Vstřelit branku se nám podařilo až po spolupráci Pivarník – Minařík – Vokřínek, kdy posledně jmenovaný s přehledem zakončil. Do kabin jsme odcházeli při vedení 1:0, ale měli jsme šancí na 2 zápasy. Ve druhém poločase jsme ještě více zabrali a odměnou nám byla penalta v náš prospěch. Jenže René Pivarník jí neproměnil, a místo vedení 2:0, jsme za pár minut čelil penaltě my. Soupeř jí využil a rázem bylo srovnáno na 1:1. Vyrovnání nás nezlomilo a nadále jsme se tlačili na Modřany. Až přílišná snaha bez zabezpečení vedla ve vedoucí gól hostů. Pepa Kotouč se nedohodl s Honzou Plešmídem a útočník Modřan jim jen poděkoval. Lochkov i nadále makal a vrhnul vše do útoku. Po závaru dokázal vyrovnat Honza Vokřínek. Jenže remíza nám nestačilo a tlak vrcholil. Bohužel místo vedoucího gólu, se třepetal míč po hrubé chybě v naší síti. Na zvrat už nebyl čas. Příště budeme muset zapracovat na taktice v závěrech zápasů, aby se nám taková chyba nestala.

Branky: 2xVokřínek

Sestava : Nováček - Goll - Kotouč - Černý - Plešmíd - Hustopecký - Minařík - Pivarník - Basovníček (Vrba) - Vokřínek - Suchánek