Muži : Lochkov - Modřany B 0:4

V sobotu Lochkov zavítal na hřiště Modřan, kde se střetl s rezervou domácího týmu. Bohužel mužský tým se potýká z velmi širokou marodkou a tak bylo na zápas připraveno pouze 11 hráčů. První poločas byl velmi vyrovnaný a Lochkov mohl jít i do vedení kdyby své šance proměnili Honza Vokřínek nebo Mirek Vrba. Ke konci poločasu už byla na našich borcích znát únava a nějaké šance si vypracovali i domácí. Ve druhém poločase domácí oživili sestavu několikero střídáním. Střídající hráči hru oživili a Modřany šli po zásluze do vedení. Nalomený tým Lochkova po té inkasoval ještě další branky a když žádnou nevstřelil skočil zápas prohrou 0:4. Doufejme že se příští týden už někdo z marodů uzdraví a budeme moci sehrát důstojnější zápas.