Muži : Lochkov - Tempo B 3:4

Ve třetím zápase jsme přivítali tým rezervy Tempa, jenž hrál minulou sezónu 1.B třídu. Soupeř přijel ve velmi slušné sestavě a tak nás nečekalo nic lehkého. Ze základní sestavy jsme museli oželet Štěpána Minaříka, což se ukázalo jako jeden z faktorů našeho výkonu. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a byli za ní odměněni. Jirka Jaroš vystihl špatnou rozehrávku a s přehledem otevřel skóre zápasu. Další šance na sebe nenechali dlouho čekat, jenže jsme ani jednu neproměnili a brzo za to zaplatili. Tempo začala prokazovat svojí kvalitu a několikrát nám zatopilo. Ve 40.minutě zahrávali hosté standartní situaci, Mirek Kocourek dokázal míč vytěsnit na tyč, ale smolným odrazem si ho vrátil do sítě. Poločas skončil remízou 1:1. Do druhé půle vstoupili oba týmy opatrněji. V 61.minutě šel do vedení opět Lochkov. Honza Goll se uvolnil na vápně a krásnou střelou překvapil brankáře. Vedení nám vydrželo pouze 12.minut. Špatně postavené obraně utekl bývalí přeborový střelec Dedek a s přehledem vyrovnal. Domácí se s remízou nechtěli smířit a snažili se útočit. Bohužel soupeř dokázal dokonale využít naší otevřené obrany a rychle otočil výsledek. Malou naději nám dal Mirek Vrba precizně zahraným trestným kopem. V posledních minutách měl vyrovnání na kopačce Lukáš Slaboch ale přestřeli.

Branky : Jaroš, Goll, Vrba

Sestava : Kocourek - Goll - Kotouč(Kotál) - Dvořák - Plešmíd - Dubský - Pivarník -Basovníček(Hustopecký) - Jaroš - Suchánek(Vrba) - Slaboch