Muži: Lochkov 3:2 Bílá hora

Po těžkém prvním poločase, se zápas zlomil ve druhém poločase.

Do posledního zápasu nám byl přidělen mančaft z Bílé hory. Zápas nezačal dobře. Hra se přelévala ze strany na stranu a v 11. minutě hosté udeřili a někteří v hledišti se začali obávat o výsledek utkání. Obávali se až do 29. minuty. Po 18. minutách od inkasované branky šel sám na brankáře Jirka Jaroš a brankář ho fauloval. Penalta. Míč si postavil Štěpán Minařík a nekompromisně proměnil. Do konce poločasu se nic extra zvláštního nestalo. I v druhém poločase se postupně zápas vyostřoval. V 59. minutě se dostal na hřiště Ondra Hasák, který vystřídal Michala Drahotu, který měl v nohách spoustu sprintů a první zmiňovaný klidnil emoce některých hráčů. Po sériích spálených šancí našich hráčů a několika ne tolik vážných šancí hostí se na hřiště v 71. minutě dostal trenér Mirek Vrba, který vystřídal dobře hrajícího Jirku Jaroše. Čtyři minuty po vystřídání se dostal do šance Štěpán Minařík a otočil skóre v náš prospěch. A o dvě minuty později, nejen že Štěpán Minařík dovršil obrat o dvě branky, ale dokonce dal hattrick a skvěle zakončil sezónu. Ale v 88. minutě po brance z penalty snížili hostí na 3:2 a začal trochu infarktový závěr. Ale před skvělou kulisou naši hoši skóre udrželi a skvěle zakončili sezónu třemi body.

SESTAVA: Kocourek - Dubský, Kotouč, Basovníček, Drahota - Minařík, Floreš, Goll, Hustopecký - Suchánek, Jaroš