Jdi na obsah Jdi na menu

Konečně 3 body, porazili jsme první Chuchli

chuchle.jpgTrápící se lochkovské áčko, které už 4 zápasy po sobě nepoznalo chuť výhry, přivítalo v sobotu odpoledne vedoucí Chuchli.

Sokol Lochkov - Čechoslovan Chuchle 4:1

Více uvnitř článku.

chuchle.jpgTrápící se Lochkov, který už ve 4 zápasech po sobě nepoznal chuť výhry, přivítal v sobotu odpoledne, před hodně zaplněným "klandrem" vedoucí Chuchli. Po emotivním předzápasovém rozboru v kabině od trenéra Ládi Kacovského, Lochkov na svého soupeře vlétl a v druhé minutě už to mohlo být 1-0 po akci Milana Kovačíka , který z bezprostřední blízkosti ovšem trefil pouze gólmana. Lochkov byl lepší, ovšem jako obvykle první skóroval soupeř. Z nakopnutého balonu naše obrana propadla a jelikož Václav Jirka mezitím promarnil minimálně 4 gólovky prohrávali jsme 0-1. Zhruba v 35.minutě se zranil kapitán Vrba a po více než roční přestávce se za potlesku tribun zapojil do hry uzdravený Pepa Kotouč, nutno říct, že po takové pauze předvedl skvělý výkon, protože Lochkov už neinkasoval. Od té doby už šlo vše, jak mělo jít. Lochkov do půle srovnal na 1-1, v kabině si hráči odpočinuli a na začátku druhé půle zasadili Chuchli 2 slepené góly. Výborní fanoušci hnali Lochkov za vítězstvím a třešnicku na krásném zápase jim věnoval Vojta Zdražil, který dal svůj premiérový gól za Lochkov. Po nádherné akci, do které se zapojili Milan Kovačík a Tomáš Geryk , který poslal Vojtu do samostatného úniku a ten á la Messi vykoupal hostujícího brankáře nádherným lobem. V utkání se blýskl hattrickem Václav Jirka.  Lochkov zaslouženě vyhrál (4:1) a je nutno poděkovat skvělým Fanouškům, kteří i přes výsledkovou krizi na Lochkov dorazili a podporovali nás. Děkujeme !!!