Lochkovská jízda pokračuje i po čtvrtém kole, porazili jsme SK Střešovice C 11:0

stresovice-c.jpgLochkovská jízda za postupem pokračuje i po čtvrtém kole !!! V sobotu 29.9., v den,  kdy slavil svátek sekretář klubu Michal Drahota , přijely do Lochkova vždy nebezpečné Střešovice. Lochkov proti nim  umí jedině doma, z venku si pravidelně odváží příděly a bylo na čase, aby taky Střešovice jednou odjely z Lochkova s výpraskem. Lochkov jako vždy začal aktivně a ve 4.minutě mohl vést už 3-0, ale domácí střelci se ještě zastřelovali. Kanonádu odstartoval až v 29. minutě Venca Jirka šťastně tečovanou střelou , která zapadla k zadní tyči a když v 39. minutě vstřelila svůj premiérový gól v lochkovském dresu posila z Chorvatska, Vladislav Matetić, byl Lochkov k nezastavení. Půle sice skončila "pouze" 2:0,ale ve druhé půli jsme si spravili střeleckou chuť. Bohužel už si nepamatuju, jak  všechny branky padaly :)), ale vím, že se o ně postarali 5x Jirka, 3x René Pivarník, 1x Matetić, 1x Vrba, 1x Tomáš Lencsés. A desátý jubilejní vstřelil po rohu poslední jmenovaný :)) Lochkov soupeře definitivně odrovnal během deseti minut druhé půle, kdy zvýšil náskok na 5:0 a hosté rezignovali. Domácí za hlasité podpory fanoušků , kteří si od 60. minuty přáli "DESET" , pořád podnikali útočné výpady, nenechali soupeře dostat do tlaku a v 85. minutě splnili jejich přání. Střešovická největší šance přišla kolem 35. minuty, kdy po přímém kopu hostující útočník třikrát dorážel , ale Míra Kocourek svůj tým podržel ! Nutno ocenit práci lochkovských hráčů, kteří i za rozhodnutého stavu pořád chtěli hrát a pořád chtěli přidávat góly. Žádný souboj nevypustili a i za stavu 9:0 se na hřišti chovali jako, kdyby to bylo 0:0.. Suma sumárum ... Lochkov - Střešovice "C" 11:0 !!! A Michale Drahoto všechno nejlepší !!! :))) Příští kolo nás čeká veledůležité utkání na půdě ambiciozní ČZU Praha, které jediné drží s námi krok a má také 12 bodů ( v souběžně hraném utkání vyhráli v Modřanech 2-1).

stresovice-c.jpgLochkovská jízda za postupem pokračuje i po čtvrtém kole !!! V sobotu 29.9., v den,  kdy slavil svátek sekretář klubu Michal Drahota , přijely do Lochkova vždy nebezpečné Střešovice. Lochkov proti nim  umí jedině doma, z venku si pravidelně odváží příděly a bylo na čase, aby taky Střešovice jednou odjely z Lochkova s výpraskem. Lochkov jako vždy začal aktivně a ve 4.minutě mohl vést už 3-0, ale domácí střelci se ještě zastřelovali. Kanonádu odstartoval až v 29. minutě Venca Jirka šťastně tečovanou střelou , která zapadla k zadní tyči a když v 39. minutě vstřelila svůj premiérový gól v lochkovském dresu posila z Chorvatska, Vladislav Matetić, byl Lochkov k nezastavení. Půle sice skončila "pouze" 2:0,ale ve druhé půli jsme si spravili střeleckou chuť. Bohužel už si nepamatuju, jak  všechny branky padaly :)), ale vím, že se o ně postarali 5x Jirka, 3x René Pivarník, 1x Matetić, 1x Vrba,1x Tomáš Lencsés. A desátý jubilejní vstřelil po rohu poslední jmenovaný :)) Lochkov soupeře definitivně odrovnal během deseti minut druhé půle, kdy zvýšil náskok na 5:0 a hosté rezignovali. Domácí za hlasité podpory fanoušků , kteří si od 60. minuty přáli "DESET" , pořád podnikali útočné výpady, nenechali soupeře dostat do tlaku a v 85. minutě splnili jejich přání. Střešovická největší šance přišla kolem 35. minuty! Nutno ocenit práci lochkovských hráčů, kteří i za rozhodnutého stavu pořád chtěli hrát a pořád chtěli přidávat góly. Žádný souboj nevypustili a i za stavu 9:0 se na hřišti chovali jako, kdyby to bylo 0:0.. Suma sumárum ... Lochkov - Střešovice "C" 11:0 !!! A Michale Drahoto všechno nejlepší !!! :))) Příští kolo nás čeká veledůležité utkání na půdě ambiciozní ČZU Praha, které jediné drží s námi krok a má také 12 bodů ( v souběžně hraném utkání vyhráli v Modřanech 2-1).