Jdi na obsah Jdi na menu

Lochkovská kanonáda na Modřanech

modrany-b.jpgPo výhře starší přípravky chtělo i naše áčko navázat na předešlá dvě kola a zavítalo do oblíbených Modřan. Poslední dva zápasy jsme tu vyhráli po boji vždy o jednu branku a v tradici jsme chtěli pokračovat. V základní sestavě mnoho změn nebylo, až na zraněného Honzu Vokřínka. Ze strany Lochkova začalo utkání velice unaveně, jako bysme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Za prvních dvacet minut jsme měli jedinou šanci, kterou jsme nedali a nebezpečnější byli určitě domácí. Největší šance přišla zhruba ve 20. minutě, po akci ze strany, kdy to už vypadalo, že střílený centr uklidí útočník do prázdné brány. V tu chvíli se přiřítil kapitán Jirka Vecko a s nasazením vlastního života, gólu zabránil až kolenem prolomil tyč branky. O pět minut později jsme kopali náš první roh a - světe div se - vedli jsme 1-0. Tomáš Lencsés ze zadní tyče vracel míč před gólmana a důrazný René Pivarník doklepl míč do sítě. O dalších pět minut už to bylo 2-0, kdy se na lajně uvolnil Jirka Jaroš, předložil výborný balon Vencovi Jirkovi a ten štěstím podruhé překonal domácího brankáře. A tak skončil i první poločas. V druhém poločase bylo znát, že Modřany zápas nezabalily a během 10 - ti minut se jim podařilo snížit. Od té doby už ale dávali góly jen lochkovští hráči a především René Pivarník. Ihned po obdržené brance šel sám na bránu a ránou pod víko vrátil Lochkovu dvoubrankové vedení. Nakonec přidal ještě dvě branky, stejně jako Venca Jirka a Lochkov si odvezl domů přesvědčivé vítězství 7:1. Po třetím kole se dá shrnout, že Lochkovu vyšel úvod sezony podle představ a s plným počtem bodů vede skupinu. Každopádně nesmí v žádném zápase polevit , jít od zápasu k zápasu a vyhrávat vše co se dá..

Sestava: Hozman - Vecko, Lencsés, Kotouč, Šarboch – Matetić (60. Goll), Minařík, Geryk, Jaroš (75. Dvořák) – Pivarník (80. Suchánek), Jirka