Muži : Lochkov - Nebušice B 4:1

champions-league-logo-wallpaper.jpg  Vstup do jarní části 2.třídy nám vyšel na výbornou....

Vstup do jarní části 2.třídy nám vyšel na výbornou. Zajížděli jsme k zápasu na půdu rezervy A-třídových Nebušic. Na podzim se nám podařilo nasázet soupeři 7 branek a tak bylo jasné, že nám bude chtít debakl vrátit i s úroky. Začátek zápasu tomu i napovídal. Domácí nás zatlačili a nám se nedařilo přepnout z lehkého tempa přípravných zápasů. Po dvou šancích Nebušic jsme se začali osmělovat a pomalu jsme nacházeli skulinky v obraně domácího týmu. A pak to přišlo, při závaru v pokutovém území se do odraženého míče opřel René Pivarník a krásnou ranou s ligovými parametry vymetl šibenici. Naše snaha pokračovala i nadále. Do dvoubrankového vedení nás poslal Pepa Suchánek po šikovném průniku do vápna Honzy Golla. Vedení od dvě branky jsme udrželi až do poločasu. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil na naší polovinu, ale šance odvrátila dobře pracující defenziva, nebo bezchybný Honza Nováček. Zhruba v 70.minutě měl kouč Luboš Záhorský šťastnou ruku se střídáním. Sundal dobře pracujícího Pepu Suchánka a nasadil lochkovskou legendu Mirka Vrbu, který se mu hned záhy odměnil třetí brankou. Domácí trenér kontroval dalším hráčem z A-týmu domácích a zvýšená kvalita vedla ke snížení. Soupeř vrhl vše do útoku a nám se podařilo z brejku zvýšit opět na rozdíl tří branek, když se prosadil nejlepší hráč (podle hodnocení trenérů) na hřišti René Pivarník.

Sestava : Nováček - Goll - Kotouč - Černý - Plešmíd - Štípl - Minařík - Pivarník - Hustopecký - Kocourek(Vrba) - David

Branky : 2 x Pivarník, Kocourek, Vrba