Jdi na obsah Jdi na menu

Muži: Lochkov - Modřany 2:1

Domácí výhra 2:1 s Modřany se nerodila snadno.

Ve třetím kole do Lochkova zavítala rezerva A třídových Modřan. Lochkov se na úvod sezóny potýká s početnou marodkou a na úvod to bylo znát. Modřany zatlačily domácí a dlouho jim nepůjčovaly míč. Ve 13.minutě Lochkov z první větší šance šel do vedení. Ze standartní situace se prosadil hlavou Pepa Suchánek. Vstřelená branka na čas lochkováky probudila a hned vzápětí se řítil Bárny sám na branku. Soupeř ho fauloval, jenže rozhodčí si nedovolil tak brzo vyloučit hráče Modřan a situaci neřešil. Bohužel z možného vedení 2:0, byla rázem remíza 1:1 po sérii chyb domácích hráčů. Srovnání skóre znovu nabudilo hosty, kteří si do poločasu vytvořili několik šancí, jenž bravurně zlikvidoval Mirek Kocourek. Do druhé půle vstoupil Lochkov o poznání lépe, ale žádnou ze šancí nedokázal proměnit. Stejně tak se nedařilo ani soupeři a zápas spěl k remíze. Pak znovu zafungoval tak zvaný Vrbaefekt. Soupeři začali očividně docházet síly a čerstvý Mirek Vrba rozhýbal unavenou ofenzivu. Po jeho centru skóroval navrátilec do sestavy Jirka Vecko, ale pomezní signalizoval ofsajd. Lochkov se ale nevzdal a dokázal zlomit zápas ve svůj prospěch. Když se po centru a skrumáži před bránou prosadil již zmiňovaný Mirek Vrba a rozhodl již druhý zápas za sebou.