Muži: Lochkov - Suchdol 4:2

Důležitá výhra v bojích o záchranu.

Nejprve se ve 20. minutě trefil Venca Jirka a poprvé rozjásal dav fanoušků. Potom zápas nedohrál pro zranění Jirka Jaroš, ve 37. minutě předal pásku Honzovi Vokřínkovi a vystřídal ho Petr Dubský. Gól si dal také Pepa Suchánek a naše útočná dvojka se vrátila v plné síle. Ve 38. minutě jsme vedli 2:0 a toto vedení jsme udrželi, i když jsme přežili obrovskou šanci hostů.

Po přestávce jsme se trefili na 3:0 v 54. minutě a tím šťastným střelcem byl Klaus Šilhan a opravdu v tomto zápase při nás stálo štěstí, protože jeho centrovaný balón zapadl do sítě. Další parádní gól přišel v 61. minutě z kopačky Vency Jirky, po dlouhé době se mu povedlo lobovat úspěšně gólmana, dnes to udělal a jeho padající list nám dal vedení 4:0. Střelec dvou branek následně v 63. minutě opustil hřiště a nahradil ho Dan Suchánek. V 70. minutě se do hry dostal Mirek Vrba a vystřídal Honzu Vokřínka. V 77. minutě se gólu dostali hosté a snížili tak na 4:1. O minutu později dostal druhou příležitost zahrát si za muže dorostenec Karel Košař a nahradil Pepu Suchánka. Karel Košař se mohl hned za tuto šanci odvděčit, ale ve své veliké šanci trefil jen brankáře. Další šanci měl ještě Dan Suchánek, ale také nedal. Hosté upravili na 4:2 v 89. minutě. Asi jsme polevili ale v závěru měl Suchdol šance, které jsme eliminovali a mohli jsme si tak v kabině zakřičet.