Muži: Lochkov 3:3 Zlíchov

Po bezbrankovém poločase se s góly roztrhl pytel.

První vážnou příležitosti měli hosté, protože trefili tyčku, potom skórovali, ale díky bohu byl střelec v postavení mimo hru, pak jsme vytáhli drápky my, Jirka Jaroš netrefil jasný gól, ale musíme uznat, že gólman se vytáhl perfektním zákrokem. Bohužel se nám nepovedl nástup do druhého poločasu, v 52. minutě otevřeli skóre hosté. Srovnání přinesla hned 55. minuta, to se po přihrávce Vency Jirky trefil Petr Dubský a malinko nás uklidnil. Ale jen na minutu, to se opět trefili hosté a dokonce do dvoubrankového vedení se hosté dostali v 60. minutě. Záchranu přinesla 70. minuta, když se na rohový kop Vency Jirky pověsil Jirka Vecko a srovnal stav. Po závěrečném hvizdu jsme si oddychli, protože jsme Zlíchov udrželi pod sebou, ale přiblížili jsme se sestupovému pásmu, protože Lipence vyhrály 2:0. V příštím kole nás čekají Modřany.

BRANKY: Dubský, Jirka, Vecko

SESTAVA: Basovníček - Dvořák, Černý, Hrabák, Merta - Jaroš (C), Minařík, Goll, Šilhan (56' Vecko) (75' Eder) - Dubský, Jirka (86' Vrba)