Muži: Lochkov 4:3 Lipence

Lochkov doma dokázal udržet 3 body.

V krásnou poslední zářijovou sobotu do Lochkova zavítala rezerva nedalekých Lipenců. Zápas se nevyvíjel dobře, prohrávali jsme totiž 2:0. Ke konci prvního poločasu ale dokázal snížit Pepa Suchánek z "desítky" a do kabin se šlo za stavu 1:2 pro hosty.

Do druhého poločasu jsme se neuvěřitelně semkli a dokázali jsme srovnat, otočit, a následně i zvýšit na 4:2 pro nás. Pepa Suchánek dnes měl střelecký den a blýskl se hattrickem, který ho vyhoupl na pozici nejlepšího střelce soutěže. Další prvenství patří našemu vysokému útočníkovi, protože dnešní žlutá karta číslo 4 ho vyšoupla do pozice nejvíce napomínaného hráče soutěže. Ale zpět k zápasu. Závěr utkání byl velice dramatický, protože soupeř snížil na 4:3. Tento stav jsme, ale dokázali udržet a zrodilo se tak nelehké vítězství s tradičním soupeřem.

SESTAVA: Vrabec - Hrabák, Černý, Eder (62. Hasák), Basovníček - Dubský, Geryk, Jaroš (40. Příhoda), Šilhan - Suchánek (77. Vrba), Jirka (90. Košař)

BRANKY: Suchánek 3x, Jirka 1x

ŽK: Suchánek