Muži: Pozvánka na zítřejší zápas v Suchdole

A-tým v sobotu zajíždí na půdu Slavoje Suchdola

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

TJ SLAVOJ SUCHDOL – TJ SOKOL LOCHKOV

Po úspěšném derby čeká Lochkov další těžké utkání. V sobotu zajíždí náš A-tým do Suchdola.

Suchdol nastoupil do letošního ročníku ve skvělé formě. Jako jediný dokázal porazit silnou Čechii Smíchov, dostat jí pod sebe v tabulce, čímž se nachází na druhém místě za vedoucím Zlíchovem.

Suchdol se nachází v naprosto opačně pozici, než v minulé sezóně. V loňském ročníku totiž byl Suchdol náš konkurent v boji o záchranu a skončil v tabulce na předposledním místě a pouze o bod tak unikl sestupu.

Letos je to však pro celek z Prahy 6 úplně jiná káva. Sezónu otevřeli ve Slivenci výhrou 3:1. Následně Suchdol vyhrál v Cholupicích 4:1 a pak 3:0 doma se Střešovicemi. První zaváhání přišlo ve čtvrtém kole na Zbraslavi po remíze na Zbraslavi. V pátém kole Suchdol poprvé také prohrál na domácí půdě se Zlíchovem 1:6. V následujících dvou kolech pak Suchdol porazil Čechii Smíchov 1:0 a Modřany vysoko 9:0. V minulém kole přišla nečekaná prohra na Točné 2:1.

Rozhodně se svými výsledky Suchdol pasuje do role velikého favorita. Našemu týmu původně vůbec nehrál do karet stejný termín utkání dorostu, kdy by nemohl trenér Vrba doplnit svůj tým dle libosti. Dorost má však zápas odložený a náš lodivod tak může dát opět šanci našim mladým puškám, aby se zapracovali do týmu a pomohly eventuálně urvat v Suchdole nějaké body.

Nejlepším střelcem našeho soupeře je Jan Koutecký, který nasázel 7 branek. V závěsu za ním je Tomáš Zítra, který má na kontě 5 zásahů.

Suchdol patří mezi méně trestané týmy v soutěži. Obdržel pouze 13 žlutých karet a 1 červenou. Po dvou žlutých obdrželi Radovan Zachoval a Jiří Trojan. Jednu žlutou a jednu červenou má na kontě šestnáctiletý Tomáš Čáha.

Největší minutáž má v týmu Suchdola pětatřicetiletý Martin Paukrt, jenž odehrál v dosavadním průběhu soutěže 746 minut. Přes 600 minut pak mají odehráno David Procházka, Michal Váňa, Max Vojtíšek a brankář Roman Petr.

Náš A-tým bude potřebovat v Suchdole Vaší podporu.