Muži: Statistiky podzimu 2018

Lochkov přezimuje na 8. místě a rozhodně není nijak daleko od záchranářských prací. Máme 3 vyhraná utkání, 2 remízy a 5 proher. Ani skóre není příznivé - 18:25. Bohužel ale, derby se Slivencem jsme prohráli již počtvrté za sebou, poslední neprohra, respektive remíza byla uhrána ještě hodně jinou a průměrně starší sestavou 29.10.2016. Letošní průměr všech hráčů kteří nastopili 24 let.

Ale máme 3 prvenství v statistikách celé soutěže. Pepa Suchánek s 5 žlutými kartami vede tabulku potrestaných hráčů celé soutěže. Další lochkovský prim je, že Hynek Černý má odehráno 100% zápasů. No a náš brankář Pepa Vrabec je v čele tabulky počtu čistých kont.

Ve statistice odehraných minut Hynek Černý ztrácí na 6. místě dvě minuty na nejvytíženějšího hráče soutěže. V tabulce střelců je na 5. místě po podzimu Pepa Suchánek, bohužel mu nebyl napsán gól v Krči, proto na našem webu má branek 7, oficiálně má ale branek 6.

Červenou kartu nedostal žádný hráč hájící zelenobílé barvy.

Do jara je toho hodně co zlepšovat, doufejme že se to v zimní přípravě zvládne a na jaře se bude dařit.

Děkujeme fanouškům za podporu na podzim, a doufáme, že budete chodit a věřit nám i na dále, DĚKUJEME!!