Jdi na obsah Jdi na menu

Radotín vyhrál derby 4:1

V neděli odpoledne naše áčko zavítalo k dalšímu mistrovskému utkání do sousedního Radotína. Tentokrát byl úspěšnější Radotín, zvítězil 4:1. Více uvnitř článku.

Derby v Radotíně pro naše barvy nepřineslo dobrý výsledek. Radotínští hráči posíleni několika hráči Á týmu byli od začátku aktivnější a nebezpečnější. Již v 5.minutě Lochkov prohrával po nedůrazném bránění 1:0 a ve 12.minutě po smolné teči již 2:0. Zbytek poločasu už byl vyrovnaný, ale ke snížení skóre to nevedlo. Druhý poločas začal podobně jako první. Střelu domácího hráče opět smolně změnil Honza Vokřínek a Jirka Zamazal v brance neměl šanci. Lochkov ze skrumáže před radotínskou brankou snížil na 1:3, ale z dalšího rychlého protiútoku opět inkasoval a prohrál tak 4:1. Vítězství pro Radotín, tak bylo v tomto zápase zcela zasloužené.