Zachránili jsme se v B třídě

Před nedělním ranním výjezdem A mužstva do Suchdola platilo jediné, prohra = sestup do II.třídy. Do Suchdola jsme vyrazili bez dvou hráčů základní sestavy, Honzy Vokřínka a Vojty Zdražila, který si odpykává 4 zápasový trest za červenou kartu z minulého utkání proti Zličínu. Více uvnitř článku.

004149_03_032825-1-.gifPřed nedělním ranním výjezdem do Suchdola platilo jediné, prohra = sestup do II. třídy. Do Suchdola jsme vyrazili bez dvou hráčů základní sestavy – Honzy Vokřínka a Vojty Zdražila, který si odpykává 4 zápasový trest za červenou kartu z minulého utkání pro Zličínu. A po čtvrtečním tréninku, který vedl Jan Goll se dalo čekat leccos. Lochkov začal aktivně, vypracoval si několik slibných šancí, ale nedokázal je proměnit. Asi ve 20.minutě se před  brankářem objevil sám Mirek Vrba, klička, faul, penalta a červená karta pro domácího brankáře. Penaltu proměnil Tomáš Geryk a měl tím Lochkov uklidnit, ale Suchdol nechtěl svoje poslední představení na domácí půdě prohrát  a i v deseti lidech začal zlobit a zhruba ve 30.minutě vyrovnal. Naštěstí jsme se nepoložili a ještě do půle stačili jeden gól dát! Druhá půle byla ze strany domácích hodně otevřená a Lochkov podnikal spoustu nájezdů na suchdolskou branku. Ale až v 75.minutě se nám podařilo náskok pojistit. Lochkov nakonec v Suchdole vyhrál 4:1 a jelikož Zbraslav na Aritmě pouze remizovala 1:1, zahrajeme si B třídu i příští rok!