Starší přípravka nezvládla zápas v Lipencích

lipence---pripravka.jpgV sobotu ráno zajela naše přípravka na horkou půdu do Lipenců. Soupeř je zatím v tabulce první a podle zápasu zcela zásluhou. Nám se silným soupeřem scházelo bohužel dost tahounů. Honzík Menger s Péťou Pánkem na škole v přírodě, Matěj s Hynkem mimo a Mára se pral v posteli s nemocí. Do zápasu nás bylo i s pomocí Honzíka Růžičky 9. Vyspělejší domácí tým nás během celého zápasu přehrával. Projevila se jejich větší fotbalovost i důraz v osobních soubojích. My teprve ve starší přípravce začínáme. I přes naší snahu nás Lipence přehrály vysoko 18:0. Musíme uznat kvalitu soupeře a porážku "skousnout" a o to s větším úsilím pracovat na tréninku. Vyzdvihnout můžeme výkon neúnavného Adama, který bojoval po celý zápas, i když už ostatním docházely síly.

Výsledky ostatních zápasů ve skupině:

SK Chuchle – SK Modřany 4:14, Slavoj Suchdol – Bohnice 2:10, Čakovice – SC Radotín 7:2, FC Zličín – AFK Slivenec 19:1

Tabulka po 5.kole:

Příští zápas: