Starší přípravka porazila Radotín 4:2

dscn3084.jpgPrvní zápas ve starší kategorii zvládli naši hráči výborně. Radotín měl po celý zápas mírnější převahu, ale my jsme dávali góly z rychlých protiútoků. Potěšila nás obranná hra našeho týmu i Sam Láznička v brance.

Branky za Lochkov: 3 x Hynek Hruška, 1 x Marek Bláha

Sestava: Sam Láznička (David Boháč) – Jan Menger, Karel Košař, Daniel Pinkas, Jirka Ševčík, Hynek Hruška, Matěj Mareš, Mikuláš Šveda, Marek Bláha, Filip Hustopecký, Petr Pánek

Branky za Lochkov: 3 x Hynek Hruška, 1 x Marek Bláha