Jdi na obsah Jdi na menu

Starší přípravka porazila Suchdol 27:0

suchdol.gifV zápase se Suchdolem byla veledůležitá věc, aby jsme soupeře nepodcenili, jako Chuchli... Kluci k zápasu přistoupili úplně jinak a po první třetině vedli asi 12-0...Celkový výsledek utkání se zastavil na čísle 27:0 !! a v šatně nás všechny pěkně bolely hlasivky :)))) pozitivem je určitě první nula v obraně a také to, že si zahráli hráči, kteří nenastupují tak pravidelně.. Pochvalu zaslouží všichni, ale i tak bych rád vyzdvihnul výkon Jirky Ševčíka, který z pozice obránce dal snad 4 góly a to především díky svému důrazu !!