Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

Áčko na úvod sezóny remizovalo s Trojou 1:1

24.8.2013

troja.gifLochkovské áčko v sobotu 24.srpna absolvovalo svůj první zápas po návratu do I.B třídy se Sokolem Troja. Hrálo se na našem hřišti, přestože jako domácí byl soupeř z Troje, který kvůli poškozenému hřišti po povodních nemůže hrát doma. Kapitánskou pásku si pro tento duel navlékl Vojta Zdražil, který v Lochkově prodloužil hostování o jeden rok. V brance se netradičně objevil Honza Vokřínek, kde mu to však svědčilo a podal výborný výkon. Ze začátku byl soupeř z Troje lepší, kombinoval a měl více ze hry. Naopak našim hráčům chvíli trvalo, než si zvykli na větší rychlost a důraz obvyklý v této třídě. První branka utkání padla do naší sítě cca ve 34.minutě po centru, který propadl do malého vápna a Honza Vokřínek byl zblízka bezmocný. Do konce první poloviny se stav nezměnil. Do druhé půle jsme nastoupili s evidentní snahou s nepříznivým stavem něco udělat. Výsledkem bylo zvýšené nasazení a důraz v osobních soubojích. Naši hráči byli najednou u většiny míčů první a tím pádem se obraz hry změnil v nás prospěch. Zlepšená hra  vyústila v nedovolený zákrok na Tomáše Geryka za hranicí velkého vápna a následný přímý kop. Sám faulovaný hráč krásnou střelou přes zeď srovnal stav utkání na 1:1. Dále jsme se hnali za ziskem 3 bodů, ale bohužel snaha našich hráčů končila buď na brankové konstrukci nebo na nedůrazném zakončení. Když jsme neproměnili ani v poslední minutě samostatný únik Vency Jirky, utkání skončilo nerozhodným výsledkem.
 
Branka:   69´ Tomáš Geryk
 
Sestava:
Vokřínek – Kovačík Lencses, Minařík, Kotouč, - Šarboch, Zdražil, Geryk, Jaroš – Pivarník, Jirka
Na lavičce: Vrba, Dvořák, Mrázek, Hozman
 
27. 8. 2013 | Rubrika: Aktuality

Rozpis zápasů - podzim 2013 - A mužstvo

balon.jpg

 
Uvnitř článku najdete rozpis A mužstva na podzimní sezónu
 
7. 8. 2013 | Rubrika: Aktuality

Naše týmy znají soupeře pro další ročník

Ve čtvrtek 27.6.2013 proběhlo rozlosování mistrovských soutěží pro další soutěžní ročník.

balon.jpgA mužstvo se po roce opět vrací do I.B třídy. Mezi jeho soupeře v novém ročníku bude patřit: Sokol Troja, SC Radotín B, FC Přední Kopanina B, FC Zličín B, FK Řeporyje, Gordic Kačerov, Březiněves, AFK Podolí B, Slovan Bohnice, Čechoslovan Chuchle, Stodůlky B, SK Střešovice B a Aritma B.
Starší přípravka: Sparta Krč, Háje, Štěrboholy, SK Zbraslav, Sokol Cholupice, AFK Slivenec,Čechoslovan Chuchle, Čechie Uhříněves, Dolní Měcholupy, Sokol Lipence, FSC Libuš
Mladší přípravka: Čechoslovan Chuchle, TJ Ruzyně, Slavoj Vyšehrad, 1999 Praha, Sokol Řepy, FK Řeporyje, Sokol Bílá Hora, FC Zličín B
Áčko zahájí novou sezónu o víkendu 24. -25.8.2013 se Sokolem Troja na hřišti soupeře. V domácím mistrovském utkání se představí poprvé v sobotu 31.8.2013 od 17.00 proti Radotínu B.
Mladší i starší přípravka začínají o víkendu 7. – 8.9.2013.
Kompletní rozpis pro všechny naše týmy bude zveřejněn později (cca začátkem srpna).
 
30. 6. 2013 | Rubrika: Aktuality