Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

Výsledkový servis - sobota 14.9.2013

balon1.jpg
 
Mladší přípravka: Lochkov – Ruzyně 6:4
Starší přípravka: Lochkov – Háje SOS 8:15
Muži: Lochkov – FC Zličín B 1:2
 
14. 9. 2013 | Rubrika: Aktuality

Sobotní odpoledne plné fotbalu

7.jpgV sobotu 14.9.2013 se na domácím hřišti představí všechny lochkovské týmy, které hrají mistrovské soutěže.  

Mladší přípravka
13.30 Lochkov – Ruzyně
Starší přípravka
15.00 Lochkov – Háje
Muži
17.00 Lochkov – Zličín B
Přijďte nás podpořit
 
10. 9. 2013 | Rubrika: Aktuality

Tréninky přípravek od 3.9.2013

balon1.jpgStarší přípravka – ročník 2004 a starší

Úterý , čtvrtek 17.30 – 18.30 na hřišti v Lochkově
Mladší přípravka – ročník 2005,2006
   Úterý, čtvrtek  17.30 – 18.30 na hřišti v Lochkově
                            Přípravka – 2007 a mladší
                                            Úterý  17.00 – 18.00  na hřišti v Lochkově
 
31. 8. 2013 | Rubrika: Aktuality

Soustředění přípravky - srpen 2013

dscn3885--800x600-.jpgStejně jako v loňském roce, patřil poslední prázdninový týden na lochkovském hřišti, soustředění fotbalové přípravky. Soustředění bylo určeno pro hráče narozené do 31.12.2005. Začínali jsme v úterý 27.8.2013. Ráno jsme se sešli na hřišti a mohlo se začít s tréninkem. Soustředění se zúčastnili: Hynek Hruška, Filip Hustopecký, Jan Menger, Jirka Ševčík, Karel Košař, Marek Bláha, Matěj Mareš, Michal Kruliš, Mikuláš Šveda, Petr Pánek, Jan Růžička, Dominik Vecko, Štěpán Příhoda, Mirek Kozohorský, Tobias Laník, David Boháč, Štěpán Ševčík a Šimon Hruška.  Tréninkový program probíhal v několika fázích až do pozdního odpoledne, v letošním roce jsme na hřišti nocovali obě noci. K večeři jsme měli výborné palačinky od Pavla Zítka (děkujeme), poté následoval volný program, turnájek ve stolním fotbale. Po povinné hygieně jsme se dívali na fotbal v televizi, někteří byli tak unavení, že nevydrželi ani první poločas. Následoval přesun do objektu bývalé sauny, která se pro nás proměnila na dvě noci v naší noclehárnu. Ve středu ráno proběhla rozcvička na parkovišti, poté snídaně a dopolední výběh do Slavičáku. Tréninkový program probíhal v několika fázích opět až do večera. Večer jsme opékali špekáčky, společně s některými rodiči, kteří nás přišli navštívit. Čtvrtek 29.8.2013 - čekal nás poslední den soustředění. Náročný tréninkový program končil po 17:00 hodině, kdy si pro děti přišli rodiče. Myslím, že soustředění se opět povedlo, ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z průběhu soustředění…

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se o děti starali v průběhu celého soustředění. Dále děkujeme ÚMČ Praha – Lochkov za zapůjčení objektu „bývalé sauny“ na naší noclehárnu.

 

 
28. 8. 2013 | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Letní soustředění přípravky - srpen 2013

Áčko na úvod sezóny remizovalo s Trojou 1:1

24.8.2013

troja.gifLochkovské áčko v sobotu 24.srpna absolvovalo svůj první zápas po návratu do I.B třídy se Sokolem Troja. Hrálo se na našem hřišti, přestože jako domácí byl soupeř z Troje, který kvůli poškozenému hřišti po povodních nemůže hrát doma. Kapitánskou pásku si pro tento duel navlékl Vojta Zdražil, který v Lochkově prodloužil hostování o jeden rok. V brance se netradičně objevil Honza Vokřínek, kde mu to však svědčilo a podal výborný výkon. Ze začátku byl soupeř z Troje lepší, kombinoval a měl více ze hry. Naopak našim hráčům chvíli trvalo, než si zvykli na větší rychlost a důraz obvyklý v této třídě. První branka utkání padla do naší sítě cca ve 34.minutě po centru, který propadl do malého vápna a Honza Vokřínek byl zblízka bezmocný. Do konce první poloviny se stav nezměnil. Do druhé půle jsme nastoupili s evidentní snahou s nepříznivým stavem něco udělat. Výsledkem bylo zvýšené nasazení a důraz v osobních soubojích. Naši hráči byli najednou u většiny míčů první a tím pádem se obraz hry změnil v nás prospěch. Zlepšená hra  vyústila v nedovolený zákrok na Tomáše Geryka za hranicí velkého vápna a následný přímý kop. Sám faulovaný hráč krásnou střelou přes zeď srovnal stav utkání na 1:1. Dále jsme se hnali za ziskem 3 bodů, ale bohužel snaha našich hráčů končila buď na brankové konstrukci nebo na nedůrazném zakončení. Když jsme neproměnili ani v poslední minutě samostatný únik Vency Jirky, utkání skončilo nerozhodným výsledkem.
 
Branka:   69´ Tomáš Geryk
 
Sestava:
Vokřínek – Kovačík Lencses, Minařík, Kotouč, - Šarboch, Zdražil, Geryk, Jaroš – Pivarník, Jirka
Na lavičce: Vrba, Dvořák, Mrázek, Hozman
 
27. 8. 2013 | Rubrika: Aktuality