V sezoně 2019/2020 patří do kategorie Starší přípravka ročníky 2009 a 2010.

Plán tréninků fotbalové přípravky od 21.3.2013

treninky1.jpgTréninky přípravky ročník 2005 a starší se přesouvají zpět do Lochkova. Ve čtvrtek 21.3.2013 proběhne první trénink na hřišti Lochkově od 17.30 do 18.30. V pondělí 25.3.2013 bude poslední trénink v hale na Barrandově od 18.00 do 19.00. Vzhledem k tomu, že jsou ve čtvrtek 28.3.2013 velikonoční prázdniny trénink nebude. Od úterý 2.4.2013 budeme trénovat už jen na našem hřišti v Lochkově v úterý a ve čtvrtek od 17.30 do 18.30.

20. 3. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Přípravka se 4.11.2012 rozloučila se sezónou

tatinci.jpgNaši nejmladší fotbalisti a fotbalistky ( starší přípravka, mladší přípravka a předpřípravka) se v neděli 4.11.2012  na lochkovském hřišti rozloučili se sezónou. Nejdříve se hrálo tradiční fotbalové utkání děti proti maminkám, po jarním výsledku, kdy maminky prohrály velkým rozdílem, nastoupili proti maminkám pouze nejmladší hráči (předpřípravka a část mladší přípravky).  Tentokrát maminky porážku dětem oplatily. Po utkání maminek a dětí se poprvé na našem hřišti představili i tatínci. Nastoupili proti starší přípravce. Starší přípravka už to neměla, tak jednoduché jako na jaře proti maminkám. I když se všichni moc snažili, nakonec tatínky porazit nedokázali. Dnes nešlo ani tak o výsledek, ale spíš o zábavu. Po utkání následovalo občerstvení a zábavné odpoledne pro všechny zúčastněné.

Ve fotogalerii na rajče.idnes si můžete prohlédnout fotky z této akce.

5. 11. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka zakončila podzim remízou 6:6

bohnice.gifStarší přípravka v posledním podzimním kole remizovala se Slovanem Bohnice 6:6. Více informací bude doplněno.

3. 11. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Tréninky mladší a starší přípravky od 5.11.2012

treninky1.jpgOd pondělí 5.11.2012 budou hráči přípravky ročník 2005 a starší trénovat v nafukovací hale na Barrandově (Sportovní areál V Remízku) vedle aquaparku. První trénink pondělí 5.11.2012 od 18.00 do 19.00.

31. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka porazila Suchdol 27:0

suchdol.gifV zápase se Suchdolem byla veledůležitá věc, aby jsme soupeře nepodcenili, jako Chuchli... Kluci k zápasu přistoupili úplně jinak a po první třetině vedli asi 12-0...Celkový výsledek utkání se zastavil na čísle 27:0 !! a v šatně nás všechny pěkně bolely hlasivky :)))) pozitivem je určitě první nula v obraně a také to, že si zahráli hráči, kteří nenastupují tak pravidelně.. Pochvalu zaslouží všichni, ale i tak bych rád vyzdvihnul výkon Jirky Ševčíka, který z pozice obránce dal snad 4 góly a to především díky svému důrazu !!

Přípravka se v neděli 4.11.2012 rozloučí se sezónou

rozlucka-podzim.jpgV neděli 4.11.2012 se koná rozlučka se sezónou pro týmy přípravky a předpřípravky. Začátek od 14.00 na hřišti v Lochkově. Bude se hrát tradiční fotbal děti proti maminkám (předpřípravka). Po jarním ukání děti x maminky, jsme se rozhodli, že do hry zapojíme i tatínky. Po utkání předpřípravky bude následovat utkání přípravky (starší a mladší) proti tatínkům. Poté občerstvení, grilování,…

22. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka nezvládla zápas v Lipencích

lipence---pripravka.jpgV sobotu ráno zajela naše přípravka na horkou půdu do Lipenců. Soupeř je zatím v tabulce první a podle zápasu zcela zásluhou. Nám se silným soupeřem scházelo bohužel dost tahounů. Honzík Menger s Péťou Pánkem na škole v přírodě, Matěj s Hynkem mimo a Mára se pral v posteli s nemocí. Do zápasu nás bylo i s pomocí Honzíka Růžičky 9. Vyspělejší domácí tým nás během celého zápasu přehrával. Projevila se jejich větší fotbalovost i důraz v osobních soubojích. My teprve ve starší přípravce začínáme. I přes naší snahu nás Lipence přehrály vysoko 18:0. Musíme uznat kvalitu soupeře a porážku "skousnout" a o to s větším úsilím pracovat na tréninku. Vyzdvihnout můžeme výkon neúnavného Adama, který bojoval po celý zápas, i když už ostatním docházely síly.

7. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka porazila Slivenec 12:5

Velice úspěšný a šestibodový víkend začala starší přípravka v derby se Slivencem. Poslední vzájemný zápas skončil těsnou výhrou Lochkova 10-9 a dalo se čekat další vyrovnané utkání před plným klandrem. Ovšem mladí hráči Lochkova nechtěli žádné drama připustit, soupeře zmáčkli a po první třetině už vedli 4-0.Trochu nám klesla koncentrace, soupeře jsme nechali hrát a dostali jsme pár laciných gólu. Naštěstí lochkovská ofenziva je v dobré formě a přípravka zápas nakonec ovládla vcelku suverénně 12:5. Dobrý výkon předvedl určitě Hynek Hruška, který opět běhal po celém hřišti, chtěl hrát fotbal a zařídil několik branek. Jako za starých časů se předvedl i Karel Košař, u kterého už jsme málem zapomněli na jeho útočné výpady, které nám v sobotu připomněl a makal dopředu i dozadu. A klasická opora v obraně, Jirka Ševčík, svým důrazem také znemožnil několik šancí Slivence..

22. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka: Modřany - Lochkov 7:5

V sobotu 15. 9. 2012, brzo ráno měla na programu své druhé kolo naše starší přípravka. Čekal jí zápas v Modřanech. Děti si vzaly příklad od svých starších kolegů a na Modřany hned od začátku vlítly a rychle vedly 2-0. Bohužel vedení do první pauzy neudržely a první třetina skončila 3-3. Ve druhé třetině se už domácí nenechali zaskočit a převzali otěže zápasu do svých rukou. Naštěstí nás hodně podržel Sam Láznička a také dvakrát břevno. Branky tak začaly znova padat až v poslední třetině a většinou do naší sítě. Našim hráčům nevydržely  síly a i když se rvali alespoň o remízu do poslední minuty, podlehli nakonec Modřanům 5-7. Zápas to nebyl vůbec špatný, z naší strany ,je potřeba sportovně uznat kvalitu soupeře, ale i ocenit nasazení našich hráčů, kteří se i za nepříznivého výsledku  dokázali zvednout a vzdorovat domácím. Více uvnitř článku.

16. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka | Fotografie: Modřany - Lochkov 15.9.2012

Starší přípravka porazila Radotín 4:2

dscn3084.jpgPrvní zápas ve starší kategorii zvládli naši hráči výborně. Radotín měl po celý zápas mírnější převahu, ale my jsme dávali góly z rychlých protiútoků. Potěšila nás obranná hra našeho týmu i Sam Láznička v brance.

Branky za Lochkov: 3 x Hynek Hruška, 1 x Marek Bláha

Sestava: Sam Láznička (David Boháč) – Jan Menger, Karel Košař, Daniel Pinkas, Jirka Ševčík, Hynek Hruška, Matěj Mareš, Mikuláš Šveda, Marek Bláha, Filip Hustopecký, Petr Pánek

8. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka