Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší přípravka

V sezoně 2019/2020 patří do kategorie Starší přípravka ročníky 2009 a 2010.

 

Příspěvky

Starší přípravka zakončila podzim remízou 6:6

bohnice.gifStarší přípravka v posledním podzimním kole remizovala se Slovanem Bohnice 6:6. Více informací bude doplněno.

 
3. 11. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Tréninky mladší a starší přípravky od 5.11.2012

treninky1.jpgOd pondělí 5.11.2012 budou hráči přípravky ročník 2005 a starší trénovat v nafukovací hale na Barrandově (Sportovní areál V Remízku) vedle aquaparku. První trénink pondělí 5.11.2012 od 18.00 do 19.00.

 
31. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka porazila Suchdol 27:0

suchdol.gifV zápase se Suchdolem byla veledůležitá věc, aby jsme soupeře nepodcenili, jako Chuchli... Kluci k zápasu přistoupili úplně jinak a po první třetině vedli asi 12-0...Celkový výsledek utkání se zastavil na čísle 27:0 !! a v šatně nás všechny pěkně bolely hlasivky :)))) pozitivem je určitě první nula v obraně a také to, že si zahráli hráči, kteří nenastupují tak pravidelně.. Pochvalu zaslouží všichni, ale i tak bych rád vyzdvihnul výkon Jirky Ševčíka, který z pozice obránce dal snad 4 góly a to především díky svému důrazu !!

 
31. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Přípravka se v neděli 4.11.2012 rozloučí se sezónou

rozlucka-podzim.jpgV neděli 4.11.2012 se koná rozlučka se sezónou pro týmy přípravky a předpřípravky. Začátek od 14.00 na hřišti v Lochkově. Bude se hrát tradiční fotbal děti proti maminkám (předpřípravka). Po jarním ukání děti x maminky, jsme se rozhodli, že do hry zapojíme i tatínky. Po utkání předpřípravky bude následovat utkání přípravky (starší a mladší) proti tatínkům. Poté občerstvení, grilování,…

 
22. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka nezvládla zápas v Lipencích

lipence---pripravka.jpgV sobotu ráno zajela naše přípravka na horkou půdu do Lipenců. Soupeř je zatím v tabulce první a podle zápasu zcela zásluhou. Nám se silným soupeřem scházelo bohužel dost tahounů. Honzík Menger s Péťou Pánkem na škole v přírodě, Matěj s Hynkem mimo a Mára se pral v posteli s nemocí. Do zápasu nás bylo i s pomocí Honzíka Růžičky 9. Vyspělejší domácí tým nás během celého zápasu přehrával. Projevila se jejich větší fotbalovost i důraz v osobních soubojích. My teprve ve starší přípravce začínáme. I přes naší snahu nás Lipence přehrály vysoko 18:0. Musíme uznat kvalitu soupeře a porážku "skousnout" a o to s větším úsilím pracovat na tréninku. Vyzdvihnout můžeme výkon neúnavného Adama, který bojoval po celý zápas, i když už ostatním docházely síly.

 
7. 10. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka porazila Slivenec 12:5

dscn3133.jpg

Velice úspěšný a šestibodový víkend začala starší přípravka v derby se Slivencem. Poslední vzájemný zápas skončil těsnou výhrou Lochkova 10-9 a dalo se čekat další vyrovnané utkání před plným klandrem. Ovšem mladí hráči Lochkova nechtěli žádné drama připustit, soupeře zmáčkli a po první třetině už vedli 4-0.Trochu nám klesla koncentrace, soupeře jsme nechali hrát a dostali jsme pár laciných gólu. Naštěstí lochkovská ofenziva je v dobré formě a přípravka zápas nakonec ovládla vcelku suverénně 12:5. Dobrý výkon předvedl určitě Hynek Hruška, který opět běhal po celém hřišti, chtěl hrát fotbal a zařídil několik branek. Jako za starých časů se předvedl i Karel Košař, u kterého už jsme málem zapomněli na jeho útočné výpady, které nám v sobotu připomněl a makal dopředu i dozadu. A klasická opora v obraně, Jirka Ševčík, svým důrazem také znemožnil několik šancí Slivence..
 
22. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka: Modřany - Lochkov 7:5

img_7922.jpg

V sobotu 15. 9. 2012, brzo ráno měla na programu své druhé kolo naše starší přípravka. Čekal jí zápas v Modřanech. Děti si vzaly příklad od svých starších kolegů a na Modřany hned od začátku vlítly a rychle vedly 2-0. Bohužel vedení do první pauzy neudržely a první třetina skončila 3-3. Ve druhé třetině se už domácí nenechali zaskočit a převzali otěže zápasu do svých rukou. Naštěstí nás hodně podržel Sam Láznička a také dvakrát břevno. Branky tak začaly znova padat až v poslední třetině a většinou do naší sítě. Našim hráčům nevydržely  síly a i když se rvali alespoň o remízu do poslední minuty, podlehli nakonec Modřanům 5-7. Zápas to nebyl vůbec špatný, z naší strany ,je potřeba sportovně uznat kvalitu soupeře, ale i ocenit nasazení našich hráčů, kteří se i za nepříznivého výsledku  dokázali zvednout a vzdorovat domácím. Více uvnitř článku.

 
16. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka | Fotografie: Modřany - Lochkov 15.9.2012

Starší přípravka porazila Radotín 4:2

dscn3084.jpgPrvní zápas ve starší kategorii zvládli naši hráči výborně. Radotín měl po celý zápas mírnější převahu, ale my jsme dávali góly z rychlých protiútoků. Potěšila nás obranná hra našeho týmu i Sam Láznička v brance.

Branky za Lochkov: 3 x Hynek Hruška, 1 x Marek Bláha

 
 
Sestava: Sam Láznička (David Boháč) – Jan Menger, Karel Košař, Daniel Pinkas, Jirka Ševčík, Hynek Hruška, Matěj Mareš, Mikuláš Šveda, Marek Bláha, Filip Hustopecký, Petr Pánek
 
8. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka skončila ve Slivenci na 5.místě

dscn3072--800x600-.jpg

Poprvé naše přípravka nastoupila v kategorii starších přípravek. V turnaji nás čekala silná mužstva. SK Kladno A, SK Kladno B, ČAFC A, ČAFC B, Modřany, Zbraslav a Slivenec. V prvním zápase nás čekalo Kladno B a to nám moc šancí nedalo. Ve druhém utkání jsme porazili Slivenec 5:3. Na závěr skupiny nás přehrála po našem slušném výkonu ČAFC Praha B. Ve čtvrtfinále nás porazila po boji ČAFC Praha A 4:3. V posledním zápase jsme dokázali porazit Zbraslav a obsadili, tak na začátku sezóny velmi slušné 5. místo. Celkovým vítězem turnaje se stalo SK Kladno B.

 
2. 9. 2012 | Rubrika: Starší přípravka | Fotografie: Umbro cup Slivenec - 2.9.2012

Letní soustředění přípravky je za námi

dscn2991--800x600-.jpgStejně jako v loňském roce, patřil poslední prázdninový týden na lochkovském hřišti, soustředění fotbalové přípravky. Soustředění bylo určeno pro hráče narozené do 31.12.2005. Začínali jsme v úterý 29.8.2012. Ráno jsme se sešli na hřišti a mohlo se začít s tréninkem. Soustředění se zúčastnili: Daniel Pinkas, Hynek Hruška, Filip Hustopecký, Jan Menger, Štěpán Ševčík, Jirka Ševčík, Karel Košař, Marek Bláha, Matěj Mareš, Michal Kruliš, Mikuláš Švéda, Nikola Otáhalová, Karel Pánek, Petr Pánek, Jan Růžička, Sam Láznička, Adam Škarda a Dominik Vecko. Úterní den na fotbalovém hřišti končil po 16:00. Sešli jsme se opět ve středu ráno. Ve středu jsme zůstávali  na hřišti i přes noc. Večer byl táborák, opékali jsme špekáčky, společně s některými rodiči, kteří nás přišli navštívit. Po táboráku následoval přesun do objektu „bývalé sauny“, která se na středeční noc proměnila v naší noclehárnu. Po probuzení nás čekala rozcvička na hřišti a snídaně v klubovně (čaj, kakao a koláče, které nám napekly maminky hráčů, za což jim moc děkujeme). Čekal nás poslední den soustředění. Tréninkový program končil po 16:00 hodině. Během našeho soustředění jsme dostali od Pražského fotbalového svazu nabídku vstupenek zdarma na fotbalové utkání AC Sparta Praha – Feyenoord Rotterdam, který se hrál právě večer po skončení soustředění. V průběhu soustředění trenér Michal Drahota hráče motivoval tím, že kdo se bude nejvíc snažit, může s ním jít ve čvrtek večer na Spartu. Hráči se předháněli, bojovali a nakonec si vytoužený zápas na  Spartě vysloužili všichni. Po odpoledním tréninku jsme se převlékli do klubových souprav, v 17:30 pro nás přijel autobus a hurá na Letnou. Myslím, že to bylo pěkné zakončení třídenního fotbalového soustředění. Po 22.00 hodině jsme se vrátili do Lochkova, kde už na nás čekali rodiče. I když někteří už hodně unavení, ale se spoustou nových zážitků…

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat trenérům Michalovi Drahotovi, Vencovi Jirkovi, Láďovi Kacovskému a dále Veronice Pinkasové, Marcele Zítkové, Slávkovi Zítkovi, Kateřině Drahotové a Tereze Veckové, kteří se o děti starali v průběhu celého soustředění. Dále děkujeme ÚMČ Praha – Lochkov za zapůjčení objektu „bývalé sauny“ na naší noclehárnu, Michalovi Lázničkovi za autobus na Spartu a Pražskému fotbalovému svazu za vstupenky na utkání AC Sparta Praha – Feyenoord Rotterdam.