Muži

Příspěvky

Áčko dostalo výprask od Zličína

zlicin.gifV sobotu 2.června dopoledne přijel do Lochkova topící se tým zličínského "béčka". Dlouho dopředu bylo jasné, že to bude zápas o 6 bodů. Dlouhodobě se nám proti Zličínu nedaří. Nejen statistiky nám nepřály, navíc ještě Zličín k tomuto záchranářskému duelu přijel posílen o několik hráčů, kteří pravidelně nastupují za zličínské áčko v přeboru. Již od počátku byla znát převaha soupeře. Posílený Zličín o poločase v poklidu vedl 3:0, na počátku druhého poločasu se nám podařilo snížit na 3:1, ale soupeř po chvíli opět odpověděl brankou.... Více uvnitř článku.

6. 6. 2012 | Rubrika: Muži

Radotín vyhrál derby 4:1

V neděli odpoledne naše áčko zavítalo k dalšímu mistrovskému utkání do sousedního Radotína. Tentokrát byl úspěšnější Radotín, zvítězil 4:1. Více uvnitř článku.

31. 5. 2012 | Rubrika: Muži

Áčko remizovalo doma s Aritmou 3:3

V mistrovském utkání 22.kola jsme nastoupili proti silnému celku z Vokovic. Aritmě se na jaře velice daří, vyhrála 4 zápasy v řadě, chtěli uspět i v Lochkově. My naopak potřebujeme každý bod k jistotě záchrany. Více uvnitř článku.

21. 5. 2012 | Rubrika: Muži

Trénink áčka - čtvrtek 17.5.2012

Ve čtvrtek 17.5.2012 začíná trénink áčka již v 18:30.

16. 5. 2012 | Rubrika: Muži

Áčko remízovalo na Zbraslavi 2:2

zbraslav.gifV neděli 13.května odpoledne zavítalo naše áčko na horkou půdu na Zbraslavi. Po dramatickém závěru utkání jsme si ze Zbraslavi přivezli jeden zlatý bod za remízu 2:2.

Více uvnitř článku.

Konečně 3 body, porazili jsme první Chuchli

chuchle.jpgTrápící se lochkovské áčko, které už 4 zápasy po sobě nepoznalo chuť výhry, přivítalo v sobotu odpoledne vedoucí Chuchli.

Sokol Lochkov - Čechoslovan Chuchle 4:1