Příprava A mužstva

V rámci přípravy na další sezónu sehraje A mužstvo 4 přátelské utkání.

Sobota 11.8.2012 17.00 Sokol Lochkov - Vonoklasy

Sobota 18.8.2012 16.30 Vrané nad Vltavou - Sokol Lochkov

Sobota 25.8.2012 17.00 Sokol Lochkov - Dolní Měcholupy

Úterý 4.9.2012 18.00 Sokol Lochkov - Zlíchov

25. 7. 2012 | Rubrika: Muži

Letní příprava A mužstva

priprava.jpgPříprava A-mužstva začíná v úterý 31.7.2012 od 19:00 na hřišti v Lochkově. Tréninky dále budou probíhat každé úterý a čtvrtek v obvyklých časech. Těšíme se na tebe a nezapomeň se před začátkem přípravy sám proběhnout. Ať ta nová sezóna za něco stojí a máme z ní radost.

Hezký červenec přeje Michal a Steve.

10. 7. 2012 | Rubrika: Muži

Naše týmy znají soupeře pro příští ročník

znak-lochkov.gifDnes 27.6.2012 proběhl losovací aktiv Pražského fotbalového svazu, a tak už známe soupeře pro další ročník. Jak už jsme Vás již informovali, naše áčko sestoupilo o třídu níž a v soutěžním ročníku 2012/2013 si zahraje II.třídu – skupinu A. Za soupeře bude mít: Sokol Řepy B, SK Modřany B, TJ ČZU Praha, Sokol Lipence B, PSK Olymp Praha, AFK Slivenec B, SK Zbraslav B, SK Střešovice C, Gordic Kačerov, Sokol Nebušice B a Řeporyje B.

Přípravka bude mít za soupeře: SK Modřany, FC Zličín, Sokol Lipence, SK Čechoslovan Chuchle, Avii Čakovice, Slavoj Suchdol, Slovan Bohnice, SC Radotín a AFK Slivenec.

Oba týmy, které budou hrát soutěž začínají druhý zářijový víkend, áčko v Řepích a přípravka doma s Radotínem, rozpisy budou zveřejněny v některém z příštích článků.

27. 6. 2012 | Rubrika: Muži

Áčko se pomalu vzpamatovává ze šoku

stresovice.jpgVeletoče, za které by se nemusel stydět ani akrobatický letec, provázeli v minulých dnech pražský fotbal. Po zápase se Suchdolem jsme oslavovali záchranu v I.B třídě a nyní se vzpamatováváme ze šoku, že budeme pro příští rok hrát II.třídu. Současná situace vznikla poté, co rezerva Bohemians 1905 skončila v divizi A poslední. Vršovický tým již v soutěži dospělých figurovat nebude, přihlásil se do soutěže juniorek, jenže je braný za sestupujícího. Bylo avizováno, že se sestup Bohemians 1905 B z divize sestupu v nižších třídách nedotkne. Psalo se to všude v médiích, i na oficiálním webu Pražského fotbalového svazu. Všude se uvádělo, že z přeboru sestupují pouze 3 týmy, to by pro nás znamenalo, že zůstáváme v B třídě. Vyšlo i několik článků o tom, že Radotín, který byl čtvrtý od konce v přeboru je zachráněn v nejvyšší pražské soutěži, tak jsme byli před posledním kolem v klidu,  že je soutěž zachráněna, šanci nastoupit v posledním mistrovském  utkání dostali i hráči z lavičky. Den po skončení soutěží se začala sestupová pravidla vykládat jiným způsobem a nyní je v šoku nejen Radotín, který si pro příští sezónu zahraje I.A třídu, ale také lochkovské áčko.

Děkujeme všem fanouškům za podporu v letošním ročníku soutěže a doufáme, že nám zachováte přízeň i v dalším ročníku, i když budeme hrát o třídu níž.

27. 6. 2012 | Rubrika: Muži

Zachránili jsme se v B třídě

004149_03_032825-1-.gif

Před nedělním ranním výjezdem A mužstva do Suchdola platilo jediné, prohra = sestup do II.třídy. Do Suchdola jsme vyrazili bez dvou hráčů základní sestavy, Honzy Vokřínka a Vojty Zdražila, který si odpykává 4 zápasový trest za červenou kartu z minulého utkání proti Zličínu. Více uvnitř článku.

12. 6. 2012 | Rubrika: Muži

Áčko dostalo výprask od Zličína

zlicin.gifV sobotu 2.června dopoledne přijel do Lochkova topící se tým zličínského "béčka". Dlouho dopředu bylo jasné, že to bude zápas o 6 bodů. Dlouhodobě se nám proti Zličínu nedaří. Nejen statistiky nám nepřály, navíc ještě Zličín k tomuto záchranářskému duelu přijel posílen o několik hráčů, kteří pravidelně nastupují za zličínské áčko v přeboru. Již od počátku byla znát převaha soupeře. Posílený Zličín o poločase v poklidu vedl 3:0, na počátku druhého poločasu se nám podařilo snížit na 3:1, ale soupeř po chvíli opět odpověděl brankou.... Více uvnitř článku.

6. 6. 2012 | Rubrika: Muži

Radotín vyhrál derby 4:1

007991_03_064235-1-.jpg

V neděli odpoledne naše áčko zavítalo k dalšímu mistrovskému utkání do sousedního Radotína. Tentokrát byl úspěšnější Radotín, zvítězil 4:1. Více uvnitř článku.

31. 5. 2012 | Rubrika: Muži

Áčko remizovalo doma s Aritmou 3:3

aritma.gif

V mistrovském utkání 22.kola jsme nastoupili proti silnému celku z Vokovic. Aritmě se na jaře velice daří, vyhrála 4 zápasy v řadě, chtěli uspět i v Lochkově. My naopak potřebujeme každý bod k jistotě záchrany. Více uvnitř článku.

21. 5. 2012 | Rubrika: Muži

Trénink áčka - čtvrtek 17.5.2012

chuchle.jpg

Ve čtvrtek 17.5.2012 začíná trénink áčka již v 18:30.

16. 5. 2012 | Rubrika: Muži

Áčko remízovalo na Zbraslavi 2:2

zbraslav.gifV neděli 13.května odpoledne zavítalo naše áčko na horkou půdu na Zbraslavi. Po dramatickém závěru utkání jsme si ze Zbraslavi přivezli jeden zlatý bod za remízu 2:2.

Více uvnitř článku.

16. 5. 2012 | Rubrika: Muži